Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvý krát a chcem sa registrovať

Práca / Brigáda

Práca na doma - editácia eshopu Xtreme.sk

Hľadáme študentov - nadšencov fototechniky a inovácií na prácu na diaľku (z domu) na našom eshope.

Čo by si robil? Už k vytvoreným produktom pridať fotografie a popis produktu.

Čo potrebuješ? Photoshop alebo alternatívu na základnú úpravu fotiek. Vedieť preložiť EN popis produktu do SK. Zmysel pre detail.

Ako to funguje? Prácu si pridelíš zo zoznamu, ktorý bude stále doplňovaný. Koľko hodín a kedy odpracuješ je na tebe, riadiš si to plne sám. Príklad v pondelok pracuješ 5h a vo štvrtok 2h a v sobotu večer 3h. 

K zoznamu má prístup viac ľudí, ktorí pracujú na popisoch, ale každý pracuje samostatne a každý si pridelí len tú svoju prácu zo spoločného zoznamu.

Cena v skúšobnej dobe 3-týždne 4 Eur/h v čistom. Ak ostaneš a budeš členom tímu tak 5 Eur/h v čistom.

Kontaktuj nás:


Brigádnik do predajne Xtreme.sk

Hľadáme absolventa - nadšenca fototechniky a inovácií na prácu v našej predajni. Zo začiatku na dohodu a čas aký dokážeš zvládnuť popri škole alebo ako absolvent a neskôr na fulltime alebo živnosť. Naša pracovná doba je 6h denne.

Čo by si robil? Vybavovanie objednávok z eshopu, balenie, objednávanie tovaru, postupne komunikácia so zákazníkmi v predajni, vybavovanie reklamácií, lietanie s dronmi. V podstate všetko čo robíme aj my. Všetko ťa aj naučíme. 

Čo potrebuješ? Zmysel pre detail, samostatnosť, nadšenie z fototechniky a dronov. EN jazyk potrebný na preklady popisov produktov do SK. Jednoduchá emailová komunikácia v EN.

Čo získaš? Skvelý tím nadšencov, dronistov. Veľa sa naučíš. Každý deň je veľmi živý. Veľa techniky ktorú m;žeš používať kedykoľvek na súkromné účely.

Výplatu si  povieme osobne a dohodneme. Začína sa na 800 Eur v čistom pre brigádnika. Ak prejdeš na fulltime alebo živnosť tak to bude viac.

Kontaktuj nás:

Balíčky odosielame
deň objednávky

DJI záručný
a pozáručný servis

Kamenná predajňa
v Bratislave

Možnosť nákupu
na splátky

Pri nákupe nad 200 €
doprava zdarma